22 listopada 2010

Krypro - reklama :)

No więc oficjalnie wystawiam się na krytykę. Pracuję firmy BallantyneTaylor Ltd. a to jest strona, którą wspólnymi siłami ostatnio uruchomiliśmy BallantyneTylor.
Pozwalam wyżyć się zawodowo, szczególnie projektantom i grafikom ;) Każdą sugestię przekażę mojemu design studio :)

A już niedługo kolejne posty... Uzbierało mi się znów w cholerę co mam napisać, ale jakoś okazji ku temu nie było, za co wszystkich stałych czytelników przepraszam :)

6 komentarzy:

sylwanka pisze...

heheh...nie ma jak kryptoreklama...widac - doslownie czyt.na zdjeciu - kto tam pracuje :P

m0d pisze...

ciekawy doctype ;)

i rozjezdza sie w ie6 ;)

New kiwi pisze...

@Grzesiek - wiedziałem, że ktoś się czepi IE6 :D I tutaj zaskoczenie! Wiem o tym :) I dostałem oficjalne pozwolenie na olanie IE6 (poprawienie jak będzie wolny czas), jako że nasi kochani użytkownicy tylko w ok. 1% używają IE6 (według GA).

A doctype? No wiesz?! Nie poznajesz html5? :) Praca w takiej agencji to jest świetna sprawa. Dostaje się mnóstwo czasu na research i testowanie. To może nie jest html5 w pełnej postaci, bo przeglądarki go różnie jeszcze parsują, ale taka hybryda. Zresztą html5 jeszcze nie jest moim zdaniem dobrze dopracowany. Np. tag ma moim zdaniem zbyt wąski standard wyświetlania dat.
Powiem więcej. Testowałem również CSS3, ale tutaj niestety żadna przeglądarka się nie popisała. Tylko FF i Chrome pewne elementy jedzą, pozostałe ni hu hu. Beta FF 4 już sobie lepiej radzi z CSS3, ale to jeszcze za wcześnie, żeby pisać strony. Natomiast html5 już wydaje się gotowy i nawet IE7 ładnie pomija elementy, zostawiając 4 :)

New kiwi pisze...

hehe wycięło mi tag <date>

m0d pisze...

nie testowales w safari ;)

New kiwi pisze...

CSS3? Może i działa, ale co z tego. Różnica jest taka, że CSS3 nie jest kompatybilne wstecz tak jak html5. Stare przeglądarki elementy html5 po prostu wycinają, przez co można robić takie hybrydy właśnie, które działają wszędzie. Z CSS3 jest już gorzej. Umowa była taka z szefostwem, że jeśli zadziała na wszystkich aktualnych przeglądarkach, (czyli wykluczając nawet IE7), to zrobimy jakiś bajer na CSS3. Niestety :(

Prześlij komentarz